Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

Shitet banesa përballë Shtëpis të Shëndetit (FK109)

€520
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 3
  • Bathrooms 2
  • Plot Size 115
  • Living Area 115
  • Lloji prones: Banesa
  • Parking po
  • Ngrohje Kallda

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa përballë Shtëpis të Shëndetit (FK109)

►Kodi: FK109

►Renditje : Sallon me kuzhin, 3 dhoma gjumi, banjo + wc , ballkon , koridor , nxemje me kallda , kati 4 me lift .

►Lokacioni : Banesa gjendet përballë Shtëpis së Shëndetit afer Komunes

►Siperfaqe:  115 m²

►Çmimi:  520€ m²

Kontakt
049 117 118
044 117 118
045 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin