Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image

Shitet banesa ne sante te market Albi ( D45 )

€90 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 1
  • Living Area 64
  • Terrace 12m2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa ne sante te market Albi ( D45 )

►Kodi : D45

►Renditja : Sallon , kuzhine , dhome gjumi , banjo , ballkon , koridor, shpaijz, kati 1 , po ashtu posedon edhe podrumin, banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje per banim.

►Siperfaqja: 64m2

►Qmimi : 90 000 euro

► Kontakt :

+383 45 117 118

Viber & Whatsapp
www.agjensionidemiri.com
[email protected]
https://www.facebook.com/demirirealestate/

Veçori tjera

Kontakto Agjentin