Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image

Shitet banesa ne Qender te Vushtrrise

  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa ne Qender te Vushtrrise, 200 metra afer parkut (ngjitur me banesen me xhama).
Banesa ka 54 m2 NETO dhe gjendet ne katin e 2-te. Banesa eshte ndertim i vjeter.
Posedon:
2 Dhoma Gjumi
Kuzhine
Dhome dite
Banjo
Shpajz
Koridor
Çmimi sipas marrveshjes
049 273 117
0494 117 118

Veçori tjera

Kontakto Agjentin