Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image

#Shitet #Banesa ne kompleksin BellaVista 

€45 000
  • ID PROP-­FK108
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 2
  • Plot Size 94
  • Living Area 94
  • Terrace 1
  • Lloji prones: Banesa
  • Ngrohje Kallda

Pershkrimi i Prones

#Shitet #Banesa ne kompleksin BellaVista

►Kodi: FK108

►Renditja :

►Sallon dhe kuzhine

► 2 dhoma gjumi

► 2 banjo

►Koridor + shpajz

► Ballkon

► Kati 5 me lift , hyrja 8

►Ndertues Arditi Group

►Banesa eshte e gatshme ne janar 2022

►Siperfaqe: 93.90m²

►Çmimi:  45 000€

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118

045 117 118

[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin