Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image

Shitet banesa në Kalabri(Emshir) K69

€67 100
  • ID PROP-­K69
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 2
  • Plot Size 87
  • Living Area 87
  • Terrace 2
  • Lloji prones: Banesa
  • Parking po
  • Ngrohje Kallda

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa në Kalabri(Emshir) K69

►Kodi: K69

►Renditja :

►Dhome dites

►Tryezaria

►Kuzhina

►Dhomë e fjetjes

►Dhomë e femijëve

►Banjo , WC , koridor

►Ballkon + ballkon francez

►Kati 5 me ashensor

►Banesa gjendet ne kompleksin Ulpiana, ndertues Model Slovenia

►E gatëshme për mobilim dhe banim

►Siperfaqe: 87.16 m²

►Çmimi: 67 100 € (ose 770 € per m²)

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
045 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin