Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

Shitet banesa ne Kalabri (Emshir) K44

€88 900
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 2
  • Plot Size 91
  • Terrace 1
  • Lloji prones: Banesa
  • Parking po
  • Ngrohje Kallda

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa ne Kalabri (Emshir) K44

►Kodi: K44

►Renditja: Sallon me kuzhine , 2 dhoma gjumit , 2 banjo, koridor , ballkon , nxemje qendrore, kati 8 me lift .

►Banesa gjendet mbrapa kompleksit Dardha , ndertues  Aldex.

►Siperfaqe: 90.5 m²

►Çmimi: 88 900€ ose 950€  per m² pak i diskutushem

Kontakt 
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin