Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Shitet banesa në Fushë Kosovë | FK86

€53 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa në Fushë Kosovë | FK86

►Kodi:FK86

►Renditja : Sallon me kuzhine , 2 dhoma gjumi , banjo , dy ballkona , shpajz , koridor, kati 8 me lift, parking, ka ndriqim natyral, e mobiluar teresisht dhe shitet me mobile.

►Shitet me parakontrat te avokati sepse banesa eshte ne pritje te Fletes Poseduese

►Lokacioni :  Rrugen Dardania ne objektin EuroInvest afer Mehanes

►Siperfaqe: 91.3 m2

►Çmimi: 53 000 € pak i diskutushem

Kontakt

+383 49 117 118 Viber & Whatsapp

+383 44 117 118 Viber & Whatsapp

[email protected]

Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin