Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

Shitet banesa në Fushë Kosovë

€54 500
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa në Fushë Kosovë

►KODI:FK116.

Banesa është e mobiluar dhe posedon 92.2 m2.

Renditja:

►Sallon me kuzhine, dhomë gjumi, dy dhoma gjumi të vogla për fëmijë, dhe ballkoni I cili ka qasje në sallon dhe dhomë të gjumit.

►Banesa është në katin e parë mbi lokale, dhe posedon lift funksional.

►Banesa gjendet te rrethi pas Mobileris Hajdini, dhe është e pajisur me dokumentacion.

Cmimi:54,500 euro.

Kontakto agjentin e shitjes Lavdrimin 044 117 118 – Whatsapp & Viber.

Veçori tjera

Kontakto Agjentin