Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image image

Shitet banesa ne Durres

  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 1
  • Bathrooms 1
  • Living Area 55
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa buzë plazhit në Durrës

► Rendi i dytë i banesave, rreth 30-50m nga plazhi.
►Pas Hotel Antalya, tek hotel Vala dhe përballë shtëpisë së shëndetit.
►Kati 5 me ashensor
►Salloni me kuzhinë, 1 dhomë gjumi ballkoni, banjo.

►Siperfaqja:55m²

►Çmimi sipas marrëveshjes.

Kontakt

+383 45 117 118 viber
www.agjensionidemiri.com
[email protected]
www.facebook.com/agjensionidemiri
Agjensioni Demiri

Veçori tjera

Kontakto Agjentin