Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image

Shitet Banesa në Bregun e Diellit

€130 000
  • ID PROP-­b108
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 3
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 90
  • Terrace 1
  • Lloji prones: Banesa
  • Parking po

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes :B108

 

Renditja:

►Sallon, kuzhine,2 banjo dhe 2 ballkona

►2 dhoma gjumi

►Komplet e mobiluar

►Kati 1 mbi perdhes

►Pamje ne 3 anë të objektit

►Sipërfaqja:90m²

►Flet poseduese

►Lokacioni:Afer postes se vogël, banesat me tulla te kuqe

 

►Çmimi:130.000E I diskutueshëm

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin