Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image

Shitet banesa në Dragodan | A83

€58 000
  • ID PROP-­A83
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 3
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 70
  • Living Area 70
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa  2+1 në Dragodan | A83

►Kodi: A83

►Renditja : Sallon me kuzhine , 2 dhoma gjumi , banjo , shpajz , koridor , ballkon, kat 2

►Banesa eshte teresisht e renovuar siq shihet edhe ne foto

►Siperfaqe : 70 m2

►Çmimi: 58 000 €

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin