Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image

Shitet banesa me Flete Poseduese (B96)

€89 000
  • ID PROP-­B96
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 74
  • Living Area 74
  • Lloji prones: Banesa
  • Parking po

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa me Flete Poseduese (b96)

►Kodi: B96

►Renditja ;

►Qendrim ditor

►Kuzhine

►2 Dhome gjumi

►Banjo  , koridor.

►Banesa eshte tersisht e renovuar , kati perdhese

►Lokacioni : Bregu Diellit perball Royall Mall , ndertim i vjeter

►Siperfaqe: 74 m² me flete Poseduese

►Çmimi: 89 000 €

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin