Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image

Shitet banesa 2+1 në Rrugen C

€68 880
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa 2+1 në Rrugen C

 

►M85

►Lokacioni:Rruga C, kompleksi EuroAbi 

►Renditja:

►Sallon me kuzhinë, 2Dhoma gjumi, Banjo, Ballkon

►Kati 8

►Siperfaqja:84m² 

►Info shtesë:  banesa është në ndërtim e sipër dhe lëshohet për banim qershorin e vitit tjetër. 

►Çmimi:820€/m² 

 

 Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

 [email protected]

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin