Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image image image image

Shiten dy banesa ne rrugen C-HIG Center (M88)

€750
  • ID PROP-­M88
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 3
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shiten dy banesa ne rrugen C-HIG Center (M88)

►Kodi: M88

►Banesa me 120 m² ka renditje : Sallon me kuzhine , 3 dhoma gjumi , banjo , ballkon , shpajz kati 5 me lift, e gateshme per banim, ngrohja e dyshemesë, orientimi juglindor.

► Brenda ndërtesës ka një pishinë për qiramarrësit e cila është ende në ndërtim e sipër

►Banesat gjenden ne rrugen C ne kompleksin Hig Center

►Çmimi: 750 € per m²

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
045 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin