Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image

Shiten 4 Banesa në Fushëkosovë.

€510
  • ID PROP-­FK102
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi:Fk102.

Banesat gjinden në Kompleksin Ulpiana në Fushëkosovë.

►Banesat janë në ndërtim e sipër dhe bëhen të gatshme në Mars-Prill 2021.

►Sipërfaqet :

Kati 1 – 57m²
Kati 3 – 59m²

Kati 2 – 77m²
Kati 1 – 78m²

►Çmimi:510€ per m².

Plan Projekti i Banesav shihet në Foto.

Kontakt:
044 117 118
045 117 118
049 117 118
045 117 118

Veçori tjera

Kontakto Agjentin