Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image

Shiten 2 Banesa në FushëKosovë.

€510
  • ID PROP-­FK101
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 81 85
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shiten 2 Banesa në fushëkosovë, banesat janë ndërtim i ri.

Kodi:Fk101

 

Banesat gjinden me lokacion tek Komuna e re.

Te gatshme per banim 

Me nga 2 dhoma Gjumi

Posedojn Fleta poseduese

Kati 1 dhe kati 4. 

 

Sipërfaqet:Kati 1 – 81m² dhe kati 4 – 85m².

 

Çmimi:510€ per m² (Kati 1).

Çmimi:480€ per m² (Kati 4).

 

Kontakt:

044 117 118

045 117 118

049 117 118

048 117 118

Veçori tjera

Kontakto Agjentin