Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image image image image image image image

SHITEN 17 BANESA NE FUSHE KOSOVE | FK104

  • ID PROP-­FK104
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

SHITEN 17 BANESA NE FUSHE KOSOVE | FK104

►Kodi:FK104

Shesim Banesa te ndertuara nga Model Slovenia ne lokacione te ndryshme ne Fushe Kosove

►Banesat kanë sipërfaqe të ndryshme dhe janë në ndërtim e sipër.

Përfundohen në periudhen Qershor-Shtator 2021.

Gjithsej janë 17 Banesa duke filluar nga  60m²  deri 106m².

Çmimi: Me marrëveshje varesisht  nga sipërfaqja dhe kati

Kontakt

+383 49 117 118 Viber & Whatsapp

+383 44 117 118 Viber & Whatsapp

+383 45 117 118  Viber & Whatsapp

[email protected]

Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

 

Veçori tjera

Kontakto Agjentin