Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118

Shiten 3 banesa në Lagjen e Muhaxherëve

€80 750
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shiten 3 banesa në Lagjen e Muhaxherëve

 

►Kodi:Q301

►Lokacioni:Lagjia e Muhaxherëve, te Fakulteti Iliria

►Renditja: Banesa 1.  

►Sallon, Kuzhinë, Dhomë gjumi, Banjo, Depo, Ballkon. 

►Sipërfaqe:61.5m². Kati i 2 me lift

►Çmimi:1000€/m²(61500€)

►Renditja: Banesa 2.  

►Sallon, Kuzhinë, 2Dhoma gjumi, Banjo, Depo, Ballkon.

►Sipërfaqe:81.6m². Kati i 7 me lift.

►Çmimi:950€/m²(77520€)

►Renditja: Banesa 3.  

►Sallon, Kuzhinë, 2Dhoma gjumi, Banjo, Depo, Ballkon.

►Sipërfaqe:85m². Kati i 7 me lift.

►Çmimi:950€/m²(80750€)

►Info shtesë:Banesa është e gatshme për banim në Qershor 2022. Banesa 2 dhe 3 bën ndrrim me ndonjë banesë në Fushë Kosovë, në Rr. Dardania.

 

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118  

[email protected]

F.M

 

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin