Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118

Lëshohet banesa me qera 1+1 Qendër

€250/month
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Lëshohet banesa me qera 2+1 Qendër

►Kodi:Q296.

►Lokacioni:Qendër, te Xhamia 4 Llullat.

►Renditja:

►Sallon me Kuzhinë, Dhomë gjumi, Banjo, Ballkon

►Ngrohje me rrymë.

►Kati 5, me lift

►Sipërfaqja:75m²

►Info shtesë:Ka parking të mjaftueshëm. Lirohet më 15 Janar dhe kontratë bëhet vetëm 6 muaj. 

►Çmimi:250€+depozit.

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

[email protected]

 

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin