Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118

Banesa 1+1 per zyre me qira për zyre në sheshin Zahir Pajaziti

€250/month
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa, Zyre

Pershkrimi i Prones

Lëshohet banesa me qira për zyre në sheshin Zahir Pajaziti

 

Kodi:Q295

▶Lokacioni:https://goo.gl/maps/xCMZve4fa8fb8zaF8

 Renditja

▶1 dhome ,1 kuzhine ,banjo

▶Kati i 3 pa lift 

▶Ngrohje me rrymë

▶Sip. 30 m2

▶Cmimi: 250 Euro + Depoziti. (Cmimi i padiskutueshem)

➡Info shtese:Banesa leshohet me qira per zyre, banesa gjindet tek sheshi Zahir Pajaziti. Dhe eshte e lire prej dt. 1 Shkurt 2022 

 

A.D

Kontakt: 049 117 118

Viber  & WhatsApp :+38349117118

[email protected]

 

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin