Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image

 Shitet banesa 1+1 në Qendër

€200 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

 Shitet banesa 1+1 në Qendër

 

►Kodi:Q293

►Lokacioni:Qendër, Sheshi Nënë Tereza, te Kompania e Sigurimeve Illyria.

►Renditja:

►Sallon, Kuzhinë, Dhomë gjumi, Banjo, Shpajz, Ballkon 

►Kati 2 me lift.

►Sipërfaqe:60m².

►Me Fletë Poseduese

►Info shtesë:Ngrohja ështe nga Kompania e Sigurimeve, dhe Sigurimi e ruan banesën 24h

►Çmimi:200,000€.

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118  

 [email protected]

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin