Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image

Banese me qira 2+1 te xhamia e llapit / Prishtine

€400/month
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Me mobilje

-Kodi i shpalljes (ID): Q285

-Adresa: 5 min afer qendres. Te teleperformanca, ish shtepia e Isa Mustafes, afer rrethi i komunes dhe xhamia e llapit

-Renditja: Salloni me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, wc, shpajz, ballkon.

-Kati: 2 i banimit, me ashensor. 80m2

-Lokacioni satelitor: goo.gl/maps/QcxkHnuBaTQx3Ctp8

-Info tjera: Ne momentin qe klienti e merr banesen, mobilohet brenda javes. Ngrohja qendrore me rryme, kalda ekonomike. Ndertese moderne me kushte shume te mira.

-Cmimi: 400 euro.

Kontakti: 049 117 118 

A.D

Tag: qender te komuna te pazari te xhamia e llapit tophane

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin