Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

Banes me qira 3+1 në qendër te Parlamenti

€400/month
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira në qendër përballë parlamentit

✅Kodi i shpalljes: Q273

✅Adresa: Qendër përballë parllamentit.

✅Renditja: 3+1 Salloni kuzhina, 3 dhoma gjumi

✅Kati: 3 me lift.

✅ Mobilimi: Vetëm kuzhina është, dhe kauqat në sallon tresh dysh

nish.

Sip: Rreth

100m²

⭕️Çmimi: 400 euro / diskutohet pak.

 

📞049 117 118 viber

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin