Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image

Banesë me qira në Qendër

€400/month
  • ID PROP-­Q271
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes:Q271

 

Renditja:

►Sallon, kuzhine ndaras, banjo dhe ballkon

►1 dhome te gjumit

►Kati 2

►Parking te mjaftueshem

►Lokacioni:Ne qender te qytetit, rruga afrim loxha 

 

Qmimi:400E per muaj + depoziti

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin