Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image

Banesë me qira në Qendër

€350/month
  • ID PROP-­Q268
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

►Kodi i shpalljes:Q268

 

►Renditja:

►Sallon me kuzhine,banjo dhe ballkon

►2 Dhome gjumi

►Kati 1

►Lokacioni:Rruga Agim Ramadani, te ish restaurant Rugova.

 

►Çmimi:350 euro + depoziti

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin