Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image

Banesë në Qendër

€350/month
  • ID PROP-­Q266
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 70
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

►Kodi i shpalljes:Q266

 

 

►Renditja:

►Sallon+Kuzhine,2 banjo dhe ballkon

►2 Dhome gjumi

►Kati 11

►Lokacioni:Afer Grand Hotel, tek sheshi Zahir Pajaziti

 

►Çmimi: 350 euro + depoziti

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

 

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin