Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image

Banesë me qira te Xhamia Llapit

€200/month
  • ID PROP-­q265
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

►Kodi i shpalljes:Q265

 

►Renditja:

►Sallon,banjo dhe ballkon

►2 Dhome gjumi

►Mobilje te reja, kamera sigurie dhe alarme

►Lokacioni:Mbi Xhamin e llapit, te shabant

 

►Çmimi: 200 euro + depoziti

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

 

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin