Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Banesë me qira në Qendër

€250/month
  • ID PROP-­q264
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

►Kodi i shpalljes:Q264

 

►Renditja:

►Sallon,banjo dhe ballkon

►2 Dhoma gjumi

►Kati 4

►Lokacioni:Tek shkolla fillore Elena Gjika, 300M nga sheshi Ibrahim Rugova

 

►Çmimi:250 euro + depoziti

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

 

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin