Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Garsonjere me qira tek Teatri Dodona

€150/month
  • ID PROP-­Q263
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Terrace 1
  • Lloji prones: Banesa, Garsonjere

Pershkrimi i Prones

►Kodi i shpalljes:Q263

 

 

►Renditja:

►Sallon,banjo dhe ballkon

►Dhoma e gjumit përfshihet në salon sepse është shtrati

►Kati 1

►Lokacioni:Rr Xhelal Mitrovica afer teatrit dodona

 

►Çmimi: 150 euro + depoziti

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

 

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin