Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Banesë me qira te Kolegji Fama

€250/month
  • ID PROP-­q262
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 89
  • Terrace 1
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi I shpalljes:Q262

 

Renditja:

►Sallon, kuzhine, banjo dhe ballkon

►2 dhoma gjumi

►Kati 5

►Sipërfaqja:89m²

►Lokacioni:Afer Kolegjit Fama

 

►Çmimi:250 per muaj + depoziti.

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

 

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin