Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image

Lëshohet Garsonjere me qira afer shkollës Elena Gjika

€150/month
  • ID PROP-­Q261
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 40
  • Lloji prones: Banesa, Garsonjere
  • Parking po

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes :Q261

 

Renditja:

Sallon, kuzhine,banjo dhe ballkon 

1 dhomë gjumi

Komplet e mobiluar

Kati 5

Sipërfaqja: Per 2 persona

Lokacioni:Tek shkolla Elena Gjika, 300m larg sheshit Ibrahim Rugova me pamje atraktive.

 

Çmimi: 150E per muaj + depoziti (Në këtë qmim hyn, uji, internet, mbeturinat, mirembatjeja, vetem rryma paguhet nga klienti.

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin