Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

Banesë me qira rrugës per Germi/Q260

€300/month
  • ID PROP-­q260
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 3
  • Bathrooms 2
  • Terrace 1
  • Lloji prones: Banesa
  • Parking po

Pershkrimi i Prones

Leshohet me qira banesa rruges per Germi, afer Hamburger Aba. Banesa eshte ne katin e pare, e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Posedon:

►Sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, ballkon, banjo, koridor, hapesire parkingu.

 

Çmimi: 300€ + depoziti.

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin