Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Shitet banesa në qendër të Prishtinës

€85 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa në qendër të Prishtinës

KODI:Q259.

►Shitet banesa në qendër të Prishtinës, 40m nga shkolla Naim Frashëri.
►Banesa ka 67m2 neto, dhe posedon sallon, kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, dhe ballkon, gjendet në katin e 5 me ashensor.
►Është komplet e mobiluar dhe shitet e tillë. ►Aktualisht është me qira me cmim prej 350 Euro dhe lirohet në fund të qershorit.

Cmimi:85.000 €.

Kontakto agjentin e shitjes Lavdrimin – 044 117 118 Viber & Whatsapp.

Veçori tjera

Kontakto Agjentin