Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Q256 Banesë me qira në Aktash

€400/month
  • ID PROP-­q256
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Plot Size 140
  • Living Area 100
  • Terrace 40
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes :Q256

 

Renditja:

►Sallon, kuzhine,banjo dhe ballkon 40m2

► 2 dhoma gjumi

►Komplet e mobiluar

►Kati 1

►Sipërfaqja:100m² per banim dhe 40m²

►Lokacioni:Aktash

 

►Çmimi: 400E per muaj + depoziti.

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin