Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image

Q254 Garsonjere me qira te Grandi

€200/month
  • ID PROP-­Q254
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Lloji prones: Banesa, Garsonjere

Pershkrimi i Prones

♦Kodi i shpalljes:Q254

 

♦ Garsonjere me qira në qendër të Prishtinës tek Grandi.

►Sallon, kuzhine te mobiluar dhe banjo

►Sipërfaqja:25m²

►Kati 1

►Po ashtu mund të përdoret edhe zyre.

 

►Çmimi: 200€ per muaj + depoziti.

 

♦ Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin