Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

Q253 Banesë me qira afer Hotel Afa

€260/month
  • ID PROP-­Q253
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 70
  • Terrace 1
  • Lloji prones: Banesa
  • Ngrohje Qendrore 24h

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes:Q253

 

Renditja:

►Sallon me kuzhine,banjo dhe ballkon

►1 dhomë gjumi

►Nxemje qendrore 24H

►Kati 3 me ashensor

►Sipërfaqja:70m²

►Lokacioni:Afer Hotel AFA, pozita lindje

 

►Çmimi: 260€ per muaj + depoziti.

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin