Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

Q252 Banesë me qira tek Extrem Pizza

€250/month
  • ID PROP-­Q252
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 71
  • Terrace 1
  • Lloji prones: Banesa
  • Ngrohje po

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes:Q252

 

Renditja:

►Sallon, kuzhine,banjo dhe ballkon

► 2 Dhoma gjumi

►Nxemje

►Kati 11 me ashensor

►Sipërfaqja:71m²

►Lokacioni:Tek fakultet afer Extrem pizza.

 

►Çmimi: 250 per muaj + depoziti.

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin