Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Q251 Banesë me qira në Qendër të Prishtinës

€270/month
  • ID PROP-­Q251
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 53
  • Lloji prones: Banesa
  • Ngrohje Qendrore 24h

Pershkrimi i Prones

Kodi:Q251

 

Renditja:

►Sallon, kuzhine,banjo dhe ballkon

►1 dhomë gjumi

►Nxemje qendrore 24H

►Kati 4

►Sipërfaqja:53m²

►Lokacioni:Te Sllovenia Sporti

 

►Çmimi: 270€ per muaj + depoziti.

 

Për këtë shpallje kontakto ► Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin