Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

Q248 Shitet Banesa te 4 Llullat.

€120 000
  • ID PROP-­Q248
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 2
  • Plot Size 101
  • Terrace 2
  • Lloji prones: Banesa
  • Parking Po

Pershkrimi i Prones

Kodi:Q248

Renditja:

►Sallon

►Kuzhine

►2 dhoma gjumi me 2 ballkona

►2 banjo

►Banesa posedon edhe garazhd

Banesa është e mbuluar me mobile moderne dhe ka një siperfaqe prej 101m².

Prapa shtëpis së Nekibe Kelmendit

 

►Çmimi:120000€ I diskutueshem

 

Kontakt AGJENTIN FISI per më shum detaje:

049 117 118

 

 

[email protected]

 

Veçori tjera

Kontakto Agjentin