Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

Banesë me qira te Xhamia 4 llullat |Q239

€300/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira te Xhamia 4 llullat |Q239

►Kodi: Q239

►Renditja : Sallon me kuzhine , 2 dhoma gjumi , banjo , koridor , kati i pare , e pershtatshme per zyre , banim ose call center, lokacion perfekt te Xhamis 4 llulla

►Banesa është e pershtatëshme edhe per zyre ose Call Center

►Siperfaqe: 80 m2

►Çmimi: 300 € + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin