Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image

Q208 Banese me qira ne Aktash

€400/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 3
  • Bathrooms 1
  • Living Area 100
  • Lloji prones:

Pershkrimi i Prones

Leshohet me qira banesa ne Aktash ne rrugen Hajrullah Abdullahu, afer Davidovit

►Kodi:Q208

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhin
►3 Dhoma gjumi
►Banjo
►Kati 2
►Banesa leshohet per afat nje vjeqar ose me gjate

►Siperfaqja:100m²
►Çmimi:400€+depoziti
►Qiramarresi mund te paguaj qerane 500€ dhe ne kete qmim te perfshihen te gjitha shpenzimet

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin