Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image

Q205 Banese me qira ne qender

€220/month
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Bathrooms 1
  • Living Area 60
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Leshohet me qira banesa afer Hotel Afes ne lagjen e muhaxherve

►Kodi:Q205

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhin
►Dhome
►Banjo
►Ballkon
►Kati i 3 pa lift

►Siperfaqja:60m²
►Çmimi:220€+depoziti

Kontakt

044 117 118

[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin