Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

Banesë më qira të parku i qytetit përball Albimarket.|Q155

€300/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë më qira të parku i qytetit përball Albimarket.|Q155

♦Kodi Q155

♦Adresa: Përballë parkut të qytetit dhe Albi Market, rruga që lëshohet poshtë te 4 llullat.
♦Banesa posedon:
►2 Dhoma gjumi
►Salloni me kuzhinë
►Ballkon
►Banjo
►Koridor.
►Kati 2
►Siperfaqja:85m²

♦Çmimi 300€+ 1 qera deposit

Kontakti:
+383 44 117 118 viber & Whatsapp
[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin