Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Q131 Shitet Banesa në Pejton

€92 000
  • ID PROP-­q131
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes : Q131

 

Renditja:

Sallon, kuzhine,banjo dhe ballkon 

►2 dhoma gjumi

Komplet e mobiluar

►Me flet poseduese

Kati 4

Sipërfaqja:85 m² 

Lokacioni:Te lokalet e Llesnes.

 

Çmimi:92.000E I diskutueshëm

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin