Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image image

Q124 Banese me qira ne qender te Prishtines

  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 1
  • Bathrooms 1
  • Living Area 50
  • Lloji prones:

Pershkrimi i Prones

Leshohet me qira banesa ne qender mbrapa sheshit Zahir Pajaziti

►Kodi:Q124

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhin
►Dhome gjumi
►Banjo
►2 Ballkona
►Kati i 4 pa lift mirpo pritet te vendoset
►Leshohet per familjar ose per qifte

►Siperfaqja:50m²

►Çmimi:350€ + depoziti

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin