Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

NR:8 Shitet toka 4.21 Hektar në Mazgit

  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Tokë mbi 1 hektar

Pershkrimi i Prones

►Kodi: Nr8

►E përshtatshme për depo, fabrikë etj. (The land for sale 4.21 Hectare near from Pristina.)
►E ka edhe sistemin e ujitjes Ibër Lepenc.
►Me dalje në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë rreth 990 metra distancë, rruga është përskaj përroit që shihet në foto.

►Çmimi: 850 Euro për ari

Kontakt:

045 117 118 / 049 117 118

044 117 118 / 048 117 118

[email protected]

Na ndiqni në Facebook dhe Merrjep.

________________________________

English:

The land for sale. 4.21 hectare (42100 meters). Sweetable for investment.

The Price: 850 euro for one ari (100 meters). For more informations contact with us…

________________________________

Arabic:

الأرض للبيع, ست كيلو من العاصمة فقط, ب سعر ممتاز جدا. ثمانية يورو و نصف لمتر واحد. للمزيد من الأخبار اتصل بنا في واتس…

+38649273117

Shiko toka të tjera në këtë rrethinë dhe në tërë Kosovën

Look for other land in this side and in all Kosovo

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin