Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118

Shitet toka te Përroi I Njelmët

€6 500
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Tokë/Truall

Pershkrimi i Prones

Shitet toka te Përroi I Njelmët

KODI:NR48.

Shitet toka prej 19.47 ari te Përroi I Njelmët, afër rrethit “Te ismeti”, dhe prapa FSK-së.
Toka posedon fletë poseduse, ujë, rrymë, kanalizim.

Cmimi: 6500 Euro për ari.

Lokacioni : https://www.google.com/maps/dir//42.6582457,21.1179256/@42.6583994,21.1172196,349m/data=!3m1!1e3!4m2!4m1!3e0

Kontakto agjentin e shitjes Lavdrimin – 044 117 118  Viber & Whatsapp.

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin