Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image

Shitet trualli 20 ari në Llazarevë-Mazgit // 8 min nga Prishtina

€3 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Tokë/Truall

Pershkrimi i Prones

►Kodi i tokës: Nr37

►Sip: 20 ari (18 metra i gjerë)

►8 min nga Prishtina, 7.9km

►100 metra nga magjistralja, 3-4 km nga Autostrada.

►Me infrastrukturë të kompletuar

►Çmimi: 3000 euro për ari

Kontakt:

045 117 118   044 117 118

049 117 118   048 117 118

[email protected]

Na ndiqni në Facebook dhe MerrJep

Veçori tjera

Kontakto Agjentin