Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image

Shitet Trualli 14.5 ari në Llapllasellë

  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Tokë/Truall

Pershkrimi i Prones

Shitet Trualli 14.5 ari në Llapllasellë

►Kodi: Nr35

►500m nga Restorant Tropicana, 2km nga Magjistralja, 5km nga Albi Mall

►Lokacioni: https://goo.gl/maps/oVxCUe9pAoY7VEzU8

►Çmimi i volitshem.

045 117 118   /   049 117 118

[email protected]

Na ndiqni në Facebook dhe Merrjep

Veçori tjera

Kontakto Agjentin