Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image

Nr34 Shiten trojet në Hajvali

€12 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Tokë/Truall

Pershkrimi i Prones

Troje në shitje, në Hajvali mbi pompën Mili 2

►Kodi: Nr34

►Sip: Ndahen sipas dëshirës nga 4 ari e lart. Gjithsej 36 ari.
►Me infrastrukturë ujë dhe kanalizim, rryma vie së shpejti.
►Pas banesave të pacollit, rruga përballë Lagjes Ulpiana e re, shif fotot.
►Çmimi: 12000 euro për ari.
(Kemi troje edhe poshtë te lagjja Ulpiana e re)

Kontakt
045 117 118 044 117 118
049 117 118 048 117 118
[email protected]
Na ndiqni në Facebook dhe MerrJep

Veçori tjera

Kontakto Agjentin